Dzień Dziecka -NASZA SZKOŁA JEST OK

         Co się u nas działo? 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka działo się dużo! Na początek wręczenie dyplomów i nagród książkowych za wszelkie konkursy.
Następnie miały miejsce atrakcje promujące aktywny styl życia. Pokaz i warsztaty Karate, które poprowadził pan Arkadiusz Sołtys z młodzieżą z  klubu Karate  Shotokan z Nowej Wsi Lęborskiej.    
Warsztaty taneczne poprowadził  p. Piotr Zagrodnik z Agencji artystycznej BRAVO z Lęborka.  Miały miejsce również zajęcia z piłka nożną – FUTBOLOWO, które poprowadził znany wszystkim p. trener Rafał Bronk. Na orliku również wiele się działo w trakcie  konkurencji sportowych takich jak: lanie kubkiem wody do butelki 5 litrowej, bieg z rolkami po taśmie, przenoszenie „rannego” za pomocą lasek gimnastycznych, przejścia trasą po obręczach gimnastycznych, konkurencje wywołały wiele radości ze wspólnej zabawy.  
Nie mogło zabraknąć pysznych grillowanych kiełbasek przygotowanych przez nasze panie z kuchni, które dzieci zajadały podczas pikniku przed szkołą, gdzie również malowały kredą i częstowały się sokami i słodkościami zafundowanymi przez Radę Rodziców, wśród których były również pyszne lody.

Nie lada atrakcją była również video budka- Eventowa Rewolucja.
Wszystkim dopisywał dobry humor, a pogoda sprzyjała do świętowania tegoż wyjątkowego dnia – DNIA DZIECKA.


Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, żeby Dzień Dziecka w naszej szkole był taki wyjątkowy składamy serdeczne podziękowania, a w szczególności Radzie Rodziców za zaangażowanie, współorganizację i przygotowanie słodkiego poczęstunku w postaci lodów, waty cukrowej i popcornu.
Dziękujemy Firmie Unilever Polska S.A. Oddział Banino - Zakład Lodów i Produktów Mrożonych Algida za wspaniałe lody, które były bardzo miłą niespodzianką dla dzieci.

Ważne: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Polityka Prywatności