Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 24.10.2018r.  w Szkole Podstawowej w Strzepczu odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego.  Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych osobno wśród dziewcząt i chłopców. Szczególnie zacięta walka toczyła się w grupach dziewcząt, gdzie każda ze szkół miała do końca szansę na  wygraną.
Nasze uczennice: Katarzyna Leyk- kl .VI a i Amelia Ellwart – kl.VI b zajęły II miejsce na podium. Zaś w starszej grupie wiekowej Julia Pusdrowska z kl. III a Gim. i Wiktoria Labuda z kl. VII b zajęły III miejsce. Chłopcy
w składzie: Karol Barzowski z kl.VI a i Filip Walkusz z klasy VI b oraz Paweł Patelczyk z VIII a i Przemysław Formela z kl.III a Gim. w obu grupach zajęli IV miejsca.
Zawodnicy byli  zadowoleni po starcie w turnieju, ponieważ każdy z nich mógł skonfrontować się
z wymagającymi tenisistami i rozegrać kilka trudnych meczy.
GRATULUJEMY!!!   Uczniowie otrzymali pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
Opiekę nad uczniami sprawowała nauczycielka wych. fizycznego Hanna Kożyczkowska.